Радио С

Ковачки загрижен што Македонија две ипол години нема највисок воен претставник во НАТО, СДСМ одговара: Срамно е да се биде во Армијата, а да се работи против неа

Ковачки загрижен што Македонија две ипол години нема највисок воен претставник во НАТО, СДСМ одговара: Срамно е да се биде во Армијата, а да се работи против неа

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ е загрижена што Македонија веќе две ипол години нема највисок воен претставник во НАТО. На прес-конференција  за овој...

Page 1 of 224 1 2 224

Добредојде пак!

Login to your account below

Креирање на нов корисник!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.