Ознака: зоран ванев

ЗОРАН ВАНЕВ БЕШЕ ГОЛЕМА SВЕЗДА, ЖЕНИТЕ ГО ОБОЖАВАА! И ТОГАШ ТОЈ ОДЛУЧИ ДЕКА СЦЕНАТА НЕ Е ЗА НЕГО: ЕВЕ КАДЕ Е И ШТО ПРАВАТ СЕГА

ЗОРАН ВАНЕВ БЕШЕ ГОЛЕМА SВЕЗДА, ЖЕНИТЕ ГО ОБОЖАВАА! И ТОГАШ ТОЈ ОДЛУЧИ ДЕКА СЦЕНАТА НЕ Е ЗА НЕГО: ЕВЕ КАДЕ Е И ШТО ПРАВАТ СЕГА

Синот на Ванев е најдобриот ракометен стрелец во Швајцарија, а неговиот талент кон спортот е максимално поддржан од целото семејство, ...

Добредојде пак!

Login to your account below

Креирање на нов корисник!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.