Ознака: мода

Има пет деца и девојка 47 години помлада од него – Роберто Кавали ја изненадил за роденден со луксузен подарок

Има пет деца и девојка 47 години помлада од него – Роберто Кавали ја изненадил за роденден со луксузен подарок

Славниот италијански моден креатор Роберто Кавали ужива во љубовта со далеку помладата избраничка. Покрај богатата модна кариера, Кавали има и ...

Добредојде пак!

Login to your account below

Креирање на нов корисник!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.