Ознака: ѕвезде гранда

Лудило во шоуто “Ѕвездите на Гранд“: Битолчанката Марија Груевска како македонска Ким Кардашијан

Лудило во шоуто “Ѕвездите на Гранд“: Битолчанката Марија Груевска како македонска Ким Кардашијан

Битолчанката Марија Груевска во најновото издание на балканското мегашоу “Ѕвездите на Гранд“ направи вистински естраден земјотрес. Таа, освен со своето ...

Добредојде пак!

Login to your account below

Креирање на нов корисник!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.