Ознака: џон ленон

НИКОГАШ ВИДЕНА ИНТИМА НА ЏОН ЛЕНОН И ЈОКО ОНО ВО НОВИОТ СПОТ ЗА „LOOK AT ME“ (ВИДЕО)

НИКОГАШ ВИДЕНА ИНТИМА НА ЏОН ЛЕНОН И ЈОКО ОНО ВО НОВИОТ СПОТ ЗА „LOOK AT ME“ (ВИДЕО)

Како најава за повторното објавување на првиот (вистински) албум на непрежалениот Џон Ленон и неговата животна партнерка, јапонскиот концептуална уметница Јоко Оно, објавено ...

Добредојде пак!

Login to your account below

Креирање на нов корисник!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.